Tere tulemast koduleheküljele

Hea lugeja! Suur tänu Henri Peetsmannile, kelle abiga sisenesin kodulehekülgede ja blogide imelisse maailma. Kohta, kus saab oma mõtteid avaldada.

Sünnitusvalud algasid juba eelmise aasta novembris ja ilmale tuli lapsuke alles veebruaris. Tuleb meelde väljend: kaua tehtud, kaunikene.

21. septembril 2015. a muutus minu elus nii mõndagi. Otsustasin hakata poliitiliselt aktiivseks ja astusin Eesti Vabaerakonda (loe: Vabaerakond - minu valik). On avaldatud arvamuslugusid, toetatud erinevaid ideid ja mõtteavaldusi, säutsutud sotsiaalmeedias, kuid päris seda oma kanalit või meediaväljundit pole veel olnud. Täna võin aga uhkusega öelda, et kodulehekülg on valmis saanud. Lehekülje sisu puhul pole tegemist valmistootega, vaid aja jooksul nõuab ta uusi mõtteid, arvamusi ja tähelepanekuid. Loodan seda regulaarselt täiendada ja muuta lugejale võimalikult huvitavaks. Kindlasti ei hakka siin olema ainult igav poliitiline järjejutt. Peale enda poliitilise tegevuse kajastamise, kirjutan siin ka elust enesest, huvitavatest inimestest, kohtadest ja juhtumistest. Olles meelelahutusmaailmaga endiselt seotud, saan ka seal toimuvast midagi pajatada. Ei ole välistatud, et luban ligipääsu ka teiste kirjutistele. Ikka kõik selle nimel, et lehekülg oleks lugeja jaoks sisukam. Varem ilmunud kirjutised on kenasti lisatud.

Olgem minuga ja head lugemist! 

Nb! Pilt on tehtud Rahinge veepargis. Minu põhiasend :).


foto: autor Taivo Kolberg