Filtreeri postitusi

Boss beebi

Võrdsete võimaluste volinik Liisa Pakosta pidas Paide keskväljakul ühe huvitava kõne, kus võrdles koeri ja lapsi. Kergelt provokatiivne kõne kandis endas aga väga tugevat sisu.

Mina olen inimene

Valitsuse põhivaidlused ning investeeringud puudutavad miskipärast ainult ehitisi, selle asemel, et keskenduda inimeste hakkamasaamisele, haridusele ja laste tulevikule. 

Tahame rohkem lapsi!

Vähene sündivus, inimeste eluea pikenemine ja tehniline areng on Eesti jaoks tõsised väljakutsed. Lisame siia loetelusse veel tööjõupuuduse ja rahvastiku rände. Tahame või ei taha, kuid peame juba täna mõtlema sellele, kes ja kuidas tagab väärika vananemise. Teine pensionisammas ei kindlusta kahjuks meie vanaduspõlve. Siin saame kindlasti ise palju ära teha ja olulistes ning meid puudutavates küsimustes jõuliselt kaasa rääkida. Rääkides lastest ja perekonna loomisest, siis nii mõnigi tegevus on sellega seoses isegi ülimalt meeldiv, kuid vaatamata sellele ei ole iive Eestis positiivne.

Geim

Mis on geim? Eesti õigekeelsusussõnaraamatu kohaselt tähendab geim mängujärku võrkpallis või tennises. Aga ma ei kirjuta siin täna spordist. Vabaerakonna jõulupeol olid päkapikud minu vastu helded ja tõid mulle kingituseks Anders de la Motte raamatu pealkirjaga „Geim”. Raamat oli kaasaegne, inglise keelsetest väljenditest kubisev ning piisavalt põnev, et kiiresti lõpuni lugeda. Raamat jäigi kenasti öökapile paremaid aegu ootama ning tema roll tundus olema selleks korraks lõppenud. Aga....

Ma ei taha elada ükskõiksuse vabariigis

Me oleme täna jõudnud teatud murdepunkti, kus meie apaatsus, tahtmatus ja hoolimatus on teinud paljud inimesed tundetuteks mölakateks, kus isegi vägivalda nähes kehitame õlgu ja kõnnime edasi.

Arhiiv